LePrint  Legnicka pracownia druku przestrzennego 3d oparta na nowoczesnych systemach wykorzystujących metody przyrostowe w wytwarzaniu komponentów.

Wraz z rozwojem przemysłu i technologii wytwarzania LePrint odpowiada na coraz większe zapotrzebowanie szybkiego prototypowania z wykorzystaniem wielkogabarytowych  drukarek 3d pracujących w technologii FDM (Fused Deposition Modeling) . W naszym parku maszynowym nie mogło zabraknąć również urządzeń do pracy w systemach inżynierii odwrotnej, z których głównym jest skaner 3d zabudowany na stanowisku do skanowania obiektów. Dodatkowo w celu obniżenia kosztów prototypowania jesteśmy w stanie skanować obiekty bezpośrednio u klienta co pozwala na realizację zleceń dla stacjonarnych układów  wielkogabarytowych.

Druk 3D

Produkty w naszym sklepie:

Przyłbica ochronna LePrint

 

W związku z zaistniałą sytuacją, związaną z pandemią covid-19, grupa LePRINT wychodząc w kierunku potrzeb społeczności zaprojektowała i wprowadziła do produkcji przyłbicę ochronną, służącą do ochrony osobistej twarzy, która wykonana jest za pośrednictwem technologii druku 3D. Wiedząc, że wirus ten przenosi się drogą kropelkową zastosowaliśmy transparentną, wymienną osłonę, która zabezpiecza twarz przed wydzieliną osób postronnych. Dzięki łatwemu montażowi daje się w prosty sposób czyścić ogólnodostępnymi środkami dezynfekcyjnymi.

przylbica 1024x680

Zaufali nam:

Twój partner w biznesie

Zostaw nam wiadomość

biuro@leprint.pl

Zadzwoń do nas

+48 697 075 260