LePRINT to nowoczesna pracownia druku przestrzennego 3D. Nasza oferta obejmuje usługi drukarskie realizowane na zlecenie firm i klientów prywatnych. Posiadamy również sklep z akcesoriami do druku 3D, w którym znajdują się wysokiej jakości filamenty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

Zespół z pasją

Nasz zespół składa się z projektantów, inżynierów i drukarzy zafascynowanych metodą druku przestrzennego 3D. Wieloletnie doświadczenie i chęć rozwoju pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi w zakresie druku wielkoformatowego. Gwarantujemy kontakt na wysokim poziomie na każdym etapie realizacji zamówienia. Wykonamy projekt zgodnie z wytycznymi, uwzględniając uwagi klienta lub zeskanujemy detal – nawet w siedzibie klienta.

Naszym celem jest…

...świadczenie usług na wysokim poziomie i popularyzacja druku 3D. Wiele firm jeszcze nie orientuje się, jak korzystne dla nich może być zastosowanie elementów wydrukowanych na drukarce 3D. Korzystne pod względem ekonomicznym, ale też czasowym. Koszty i terminy realizacji zleceń w przypadku druku 3D są o wiele atrakcyjniejsze, niż przy wykorzystaniu innych metod produkowania pojedynczych detali lub niewielkich serii z tworzyw sztucznych.